Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/olsztyn.politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

Zapłacił za paliwo fałszywym banknotem

Podaj dalej!

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia ze stacji paliw. Podczas płacenia klient przekazał kasjerowi fałszywy banknot 200-złotowy. Nie uszło to uwadze pracownika i o sytuacji poinformował Policję.

W piątek (02.10.2020r.) policjanci z Ełku otrzymali zgłoszenie z miejscowej stacji paliw, że klient zapłacił fałszywym banknotem. Policjanci ustalili, że mężczyzna zatankował paliwo i opłacił swoje zakupy, używając banknotu 200-złotowego. Kasjer od razu zauważył, że nie są to prawdziwe pieniądze i powiadomił o tym fakcie Policję. Funkcjonariusze zabezpieczyli przekazaną 200-złotówkę. Jej właściciel twierdził, że nie zauważył, iż nie jest to środek płatniczy. Teraz wyjaśniane są dokładne okoliczności tego zdarzenia. Zebrane ustalenia pozwolą na ostateczną ocenę tej sytuacji.

Policjanci apelują, aby dokładniej przyglądać się otrzymywanym banknotom. W przypadku otrzymania lub ujawnienia fałszywych pieniędzy należy natychmiast poinformować o tym najbliższą jednostkę Policji.

 

Źródło: KWP Olsztyn
Zapłacił za paliwo fałszywym banknotem

 

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

CoVID-19: 6 października 2020

wt Paź 6 , 2020
W ciągu ostatniej doby w naszym regionie odnotowano 36 nowych zakażeń, 54 wyzdrowienia oraz 2 zgony. Od początku pandemii zdiagnozowano 2025 zakażeń, 1015 wyzdrowień oraz 26 zgonów.