Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/olsztyn.politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

Pijany operator koparki – interweniowali policjanci

Podaj dalej!

Nowomiejscy policjanci interweniowali wobec nietrzeźwego mężczyzny kierującego koparką, który doprowadził do zdarzenia drogowego uszkadzając pobocze drogi, rów oraz skarpę. Funkcjonariuszy powiadomił o tym fakcie świadek zdarzenia. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że 33-letni nieodpowiedzialny kierujący miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

W poniedziałek (12.10.2020r.) około godziny 12:40 nowomiejscy policjanci zostali wezwani na interwencję do miejscowości Nielbark na terenie gminy Kurzętnik. Z relacji świadka zdarzenia wynikało, że jechał on drogą krajową z kierunku Brzozia Lubawskiego w kierunku Nowego Miasta i w pewnym momencie zauważył koparkę, która z pasa ruchu wjechała do rowu. Kierujący nią mężczyzna próbując wydostać koparkę z rowu uszkodził pobocze drogi, rów oraz skarpę na odcinku ok. 70 metrów. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że 33-latek  miał w organizmie pond 2 promile alkoholu. Teraz mieszkaniec powiatu brodnickiego odpowie przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy, oraz wysoka kara finansowa. Nie uniknie on także odpowiedzialności za spowodowanie zdarzenia drogowego.

(lm/kh)

 

Źródło: KWP Olsztyn
Pijany operator koparki – interweniowali policjanci

 

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

CoVID-19: 15 października 2020

czw Paź 15 , 2020
W ciągu ostatniej doby w naszym regionie odnotowano 191 nowych zakażeń, 32 wyzdrowienia oraz 3 zgony. Od początku pandemii zdiagnozowano 3105 zakażeń, 1401 wyzdrowień oraz 46 zgonów.