Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/olsztyn.politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

Kętrzyn: Wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego

Podaj dalej!

Kętrzyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczność tragicznego w skutkach wypadku drogowego do którego doszło na trasie Reszel-Grzęda. Po uderzeniu w przydrożne drzewo na miejscu zginął 22-letni kierowca passata.

Dzisiaj (24.10.2020) kilka minut przed godz. 6:30 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło  na trasie Reszel-Grzęda. Z przekazanych informacji wynikało, że w pojeździe który uderzył w przydrożne drzewo najprawdopodobniej znajduje się osoba zakleszczona i nieprzytomna. Na miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe oraz prokurator. Będący na miejscu policjanci ustalili, że na trasie Reszel-Grzęda na wysokości miejscowości Kępa Tolnicka w gm. Reszel kierujący pojazdem marki VW Passat na prostym odcinku drogi zjechał na prawe pobocze,  gdzie uderzył w przydrożne drzewo. Niestety kierowca passata 22-letni mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci ustalili, że kierujący miał od blisko roku uprawnienia. Pojazd natomiast nie miał aktualnych badań technicznych. Na miejscu wypadku policjanci zabezpieczyli ślady i sporządzili niezbędną dokumentację. Na czas wykonywania czynności ruch na drodze został wstrzymany. Pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonym.

 

Kętrzyńscy policjanci badają przebieg i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

 

Źródło: KPP Kętrzyn
Kętrzyn: Wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego

 

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

CoVID-19: 24 października 2020

sob Paź 24 , 2020
W ciągu ostatniej doby w naszym regionie odnotowano 344 nowe zakażenia, 51 wyzdrowień oraz 1 zgon. Od początku pandemii zdiagnozowano 5443 zakażenia, 2070 wyzdrowień oraz 73 zgony.