Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/olsztyn.politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

Karol leżał trzy tygodnie w śpiączce…

Podaj dalej!

Karol Michalak – 20 letni chłopak, na którego czeka świat, pełnia życia, przygód i doświadczeń. Lecz, niestety, również długa droga do odzyskania zdrowia i siły by w ten świat ruszyć. Przyczyną jest poważny wypadek samochodowy, który wydarzył się 12 sierpnia 2020 roku. Karol leżał trzy tygodnie w śpiączce. Były to trzy tygodnie niepokoju, niepewności i walki na szali której chwiało się jego życie. Chwile te minęły, powoli wraca do siebie, jednakże czeka go rehabilitacja.

Największe obrażenia Karol odniósł w głowę. Konsekwencją są liczne złamania twarzoczaszki oraz mózgoczaszki, które spowodowały duży obrzęk mózgu. Powstałe liczne krwiaki bardzo powoli się wchłaniają. Ma połamane kończyny, żebra oraz nadgarstki. Aby Karol wrócił do nas w pełni uśmiechnięty i zdrów potrzebuje intensywnej neurorehabilitacji i szeregu specjalistów, którzy pomogą mu odzyskać między innymi pamięć, zdolność mówienia i poruszania się.

Koszty rehabilitacji Karola to około 30 000 PLN miesięcznie. Rodzina i przyjaciele chcieliby mu zapewnić możliwość powrotu do zdrowia – niestety jest to niemała kwota-wyzwanie. Dlatego możesz pomóc Karolowi w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na zbiórkę.

Link do zbiórki:
https://www.siepomaga.pl/karol-michalak

 

Oddaj 1% siebie!

Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:

KRS: 0000272272
z dopiskiem: dla Karola Michalaka

Na tym Twoje zadanie się kończy! Kwotę z 1% na konto wybranej organizacji przekaże urząd skarbowy.

 

Dobra karma wraca!

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Kętrzyn: Na drugi dzień po wódce boli go głowa - więc kradł whisky.

pt Wrz 11 , 2020
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 20 letniemu mieszkańcowi gm. Kętrzyn. Jak ustalili policjanci, mężczyzna od lipca br. okradał sieć marketów na terenie Kętrzyna. Podejrzany za cel obrał sobie różne rodzaje whisky, które systematycznie wynosił ze sklepu. W sumie jego łupem padło 11 butelek alkoholu o wartości blisko 1000 […]

czytaj koniecznie