Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/olsztyn.politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

Jutro pojawią się utrudnienia w ruchu drogowym na trasie Orzysz-Wierzbiny

Podaj dalej!

W najbliższą środę zaplanowany został protest rolników na drodze krajowej nr 16. W godz od 10.00 do 15.00 na trasie Orzysz-Wierzbiny wahadłowo będzie jeździło kilkanaście ciągników rolniczych. Wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Jutro (21 października br.) przez kilka godzin zablokowana będzie krajowa 16-tka na odcinku drogi między Orzyszem a Wierzbinami. Tego dnia w godzinach od 10.00 do 15.00 zaplanowany został protest rolników. Kilkanaście ciągników będzie jeździło tym odcinkiem drogi wahadłowo. Wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

W środę jadąc z Pisza do Ełku należy wybrać trasę alternatywną kierując się z Pisza do Białej Piskiej- Drygały- Nowa Wieś Ełcka – Ełk.

 

Źródło: KPP Pisz
Jutro pojawią się utrudnienia w ruchu drogowym na trasie Orzysz-Wierzbiny

 

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Osocze ozdrowieńców pilnie potrzebne!

śr Paź 21 , 2020
Co minutę ktoś potrzebuje krwi. W dobie pandemii z każdym dniem błyskawicznie rośnie zapotrzebowanie na osocze osób, które wyzdrowiały z COVID-19. Lekarze apelują: jesteście pilnie potrzebni, Wasze osocze może uratować komuś życie!